צימרים לאורך הירדנית

באתר תוכלו למצוא צימרים רבים לאורך נהר הירדנית, חלק מהצימרים ממש נושקים לגדת הנחל
בגליל העליון, בגדה הדרומית של הכנרת מסתתר לו אחד מאתרי הנופש היותר פסטורליים שלצפון הארץ שלנו יש להציע. אתר הירדנית נמצא בחיבור שבין נהר הירדן לכנרת, ממש בשפך של הכנרת לנהר הירדן, ממש בסמוך לקבוצת כנרת ולא רחוק מצומת צמח.
גדות הירדנית תמיד מוצלים, גם בימי הקיץ החמים, וכל אחד יוכל לעצמו ולחבריו פינת חמד באזור מתחת לאחד העצים הגדולים שמעטרים את גדות הירדנית. הירדנית הינה אתר היסטורי לנצרות ותיירים רבים מגיעים לפקוד אותו וללכת בדרכו של יוחנן המטביל וישו הקדוש שכן על פי האמונה הנוצרית בירדנית התקיים טקס ההטבלה של ישו על ידי יוחנן המטביל כאמור.
אתר הירדנית מספק למבקריו מתקנים נוחים לשימוש באתר כגון שירותים ומלתחות בהם תוכלו להתארגן לאחר טבילה במי הירדן כמו גם פינות חמד בהם תוכלו לעשות פיקניק או ארוחה קטנה ואינטימית. בקרבת הירדנית צימרים רבים שכן המקום כאמור מושך אליו לא רק מבקרים נוצרים מחוץ לארץ אלא גם מבקרים ישראלים רבים שרוצים ליהנות מפיסת שלווה בחיק הטבע. נוכל למצוא צימרים רבים באזור בקעת יבניאל ואזור פורייה וטבריה כמו גם לעלות לרמת גולן וליהנות מאחד הצימרים המפנקים שיש לדרום הרמה להציע לנו.
הנוף המדהים של הגליל העליון, אגם הכנרת או רמת הגולן אשר נמצאים בקרבת הירדנית יהפוך את הלינה בצימר לכפרית ושקטה ובכך על ידי שילוב של נוף, אתרי טיול פסטורליים ואתרים היסטוריים נקבל את השילוב של החופשה המושלמת. בנוסף, בקרבת הירדנית ישנן אטרקציות רבות, כאשר באזור ישנם מגוון מסלולי הליכה של רשות הטבע והגנים, ותצפיות רבות על הכנרת. במרחק נסיעה קצרה נוכל לבקר בבריכות החמות של פארק המים חמת גדר או אפילו לעלות לרמת הגולן וליהנות מביקור ביקב קטן ואיכותי או סעודה באחת ממסעדות הבוקרים האיכותיות שרמת הגולן מציעה לנו.

מרחבי הרשת:

מטרנה מחברת בין אימהות בחופשת לידה

מטרנה – כתבה באתר דה מרקר