צימרים ביישובי השרון

צימרים רומנטיים ביישובי השרון המרהיבים והשקטים, קרוב למרכז ובכל זאת מבודד ומרגיש מרוחק

מי מאיתנו הזוגות לא אוהב להתפנק אחת לכמה זמן בסוף שבוע רגוע באחד מהצימרים הרבים שמציע לנו ענף התיירות בארץ. ענץ הצימרים התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות ומספרם גדל בכל רחבי הארץ. מקום לינה בצימרים ניתן להזמין דרך אתרי האינטרנט. יש אתרים נפלאים, כאלו המאגדים את כל הצימרים ומחלקים אותם לפי איזורים שונים, קטגוריות אירוח שונות כגון צימרים לזוגות, צימרים למשפחות, צימרים ידידותיים לבעלי חיים ועוד.

אחד הדברים שאנחנו פחות אוהבים כאשר מדובר בסוף השבוע בצימר הוא הנסיעה אליו כאשר רובנו מזמינים את הצימר באזור הגליל העליון או רמת הגולן ולעיתים בנגב.

אחוז גבוהה מאיתנו ייאלץ להתפשר ולהתמודד עם נסיעה של בין שעתיים לשלוש שעות, כאשר הדבר יכול להיות מעייף ומתיש. אחרי נסיעה שכזו אנו עלולים להגיע לצימר ובמקום לבלות ולטייל עם בן או בת זוגתנו נהיה עייפים כל כך שנלך לישון מיד עם ההגעה.

צימרים באזור השרון, יכולים לפתור לכם את בעיית הנסיעה הארוכה ואלו מציעים לכם חופשה מפנקת במחיר משתלם במיוחד. היתרון של צימרים ביישובי השרון הוא שהם ממוקמים במרכז הארץ ולכן הנסיעה אליהם קצרה לאלו מאיתנו שגרים באזור המרכז. כך ניתן להגיע לצימר רעננים לאחר נסיעה של בין חצי שעה לשעה ואנו יכולים להתפנות לאטרקציות הרבות שהאיזור מציע. מעבר לים שנמצא במרחק נגיעה מכל יישובי השרון, ניתן למצוא באיזור השרון עשרות מסלולי הליכה יפים בדמות של נחלים, שמורות טבע ועוד.

בנוסף לחורשות היפות שהאזור מציע, ישנם מעיינות רבים באזור. יחד עם זאת, אזור השרון מציע קצת רחבה של מסעדות ובתי קפה כאשר חלקם מציעים ארוחות בוקר מפנקות בעוד שאחרות מציעות חוויה קולינרית שכמותה גם לא תמצאו בתל אביב.

לכן בפעם הבאה שאתם מחפשים צימר מפנק שבו תרצו לבלות את סוף השבוע, אל תחפשו רחוק מידי ותזמינו צימר שנמצא קרוב אליכם לבית באיזור השרון. כמו כן, בזכות קרבת האזור לתל אביב, תוכלו לנצל את זאת גם לחופשת בטן גב בחופי האזור.